Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti ve İletişim

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti ve İletişim

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti ve İletişim

Ali Osman Ulusoy Otobüs bileti satın almak için 0850 500 0 777 nolu numaramızı arayarak çağrı merkezimiz üzerinden satın alabilirsiniz. Yada online otobüs ara formumuza seyahatiniz ile ilgili gerekli bilgileri girerek sorgulama yapabilir ve kredi kartına taksit imkanları ile otobüs biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy Turizm Hakkında

Ali Osman Ulusoy firmasının Trabzon çıkışlı bir firmadır ucun yıllardan beri hizmet veren firma son yıllarda köklü bir değişim hareketine girerek yenilenmeye gitmiştir. 1950’lerden bu yana hizmetlerini sürdürmektedir. Kalite konusunda çizgisini bozmayan firma bu süre zarfında isim ve logo değişikliklerine gitmiştir. Müşteri memnuniyetini isteyen ve bu konuda çalışmalarını sürdüren firma başarılarına devam etmektedir. Hizmet konusunda uçaklar ile yarışmayı hedefleyip, modern bir otobüs taşımacılığı anlayışını sektöre kazandırmıştır. Otobüs biletlerini genelde internet üzerinden online olarak satmaktadır. Firma otobüs filosunu devamlı olarak yenileyerek yolcularına yeni otobüsler aracılığ ile daha keyifli ve güvenli seyahatler sunmaktadır. Siz de Ali Osman Turizm sefer yaptığı noktalara bu firmayı tercih ederek keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Son yıllarda eski otobüslerini seferden kaldırarak tüm otobüslerini yenilenmiştir. Yeni otobüslerinde hizmet olarak da kendini önemli ölçüde yenilemiştir. Ali Osman Ulusoy Turizm otobüslerinde wifi hizmetinin yanında koltuk arkası multimedya sistemleri ve otobüs yolculuğu esnasında yolcuların şarj ihtiyacını düşünerek her koltuğa usb koyarak yolcuların yolculuklarında telefonlarını rahatça kullanarak daha keyifli bir yolculuk geçirmelerini sağlamaktadır.

Ali Osman Turizm Otobüs Seferleri

ali osman ulusoy

Trabzon kökenli  firmanın sefer ağı Karadeniz bölgesinin genelini kapsamaktadır. Ayrıca Akdeniz ve Ege bölgesine kadar yayılmıştır. Ali Osman Ulusoy Turizm Ankara, İstanbul, Antalya, Samsun başta olmak üzere bir çok yere seferler düzenlemekle birlikte geçen süre zarfında devamlı olarak kendini yenileyerek filosuna yeni otobüsler katmakta ve mevcut otobüslerinin modellerini yenilemektedirler. Böylelikle otobüs seferlerinin sayısını ve çeşitliliğini artırmakla birlikte hizmet kalitesini de artırmaktadır. Ali Osman Ulusoy bileti satın almak için hemen 0850 500 0 777 nolu telefon numaramızı arayarak biletinizi hemen satın alabilirsiniz.

Diğer otobüs firmaları hakkında bilgi edinmek için Otobüs Firmaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.