Alanyalılar Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Alanyalılar Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Alanyalılar Turizm Otobüs Bileti ve İletişim

Alanyalılar Turizm iletişim numarası 0850 500 0 777 numarasını arayarak güvenle ve keyifle otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Diğer bir seçenekte otobüs biletlerini web sayfamızdan online olarak otobüs arama formunu kullanarak satın almaktır.

Alanyalılar Turizm Hakkında

Alanyalılar Turizm isminden de açıkça belli olduğu gibi Alanya merkezli bir firmadır. Alanya merkezli olmasıyla birlikte Türkiye’nin birçok yerine Alanya kalkışlı  otobüs seferileri düzenlemektedir. Otobüs firmasının sefer ağı oldukça geniş olmakla birlikte yazımızın devamında Otobüs firmasının sefer yaptığı şehir ve ilçeler ile ilgili daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Yeni trendleri yakından takip ederek otobüste wifi, koltuk arkası televizyon ve otobüste şarj yapabilme olanağı ile güncelliğini ve gelişimini devamlı olarak yolculuklarına yansıtan Alanyalılar Turizm bu özelliği ile yolcularına uzun yolculuklarında sıkılmadan keyifli yolculuklar sağlamayı hedeflemektedir.

Otobüs Firması kendilerine motto olarak belirlediği “Bir araya gelmek bir başlangıçtır ,bir arada kalmak bir ilerlemedir..Bir arada çalışmak başarının ta kendisidir” sözü  ile de ilkesini ve vizyonunu açıkça göstermiş olmaktadır. Otobüs firması tüm çalışanlarını bir bütün olarak görerek işleyişi ve performansı üst düzeyde tutmak için elinden gelen her şeyi yapmakta ve müşteri memnuiyetine bakıldığında da bunu başardıkları görülmektedir.

Alanyalılar Turizm Otobüs Seferleri

alanyalılar turizm

Alanyalılar Turizm Alanya kalkış olarak Türkiye’nin bir çok yerine otobüs seferi düzenlemektedir. Alanyalılar’ın otobüs seyahati için önemli bir yere sahip ve ilçenin en önemli firmalarından bir tanesidir. Otobüs seferleri Alanya kalkışlı ve karşılıklı olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerine sefer düzenlemektedir. Ayrıca otobüsler bu şehirlere gidip gelirken bir çok şehirden geçmektedir. Firma otobüsleri ana hatlarının yanında bir çok noktada durarak otobüs bileti satın alan yolcularını alarak boş koltukları doldurmaktadır. Böylelikle doluluk oranları artmakta hatta %100 oranında doluluk oranları yakalanabilmektedir. Böylelikle daha fazla sefer daha fazla lokasyona daha kaliteli seferler düzenlemek mümkün olabilmektedir. Otobüs bileti için hemen 0850 500 0 777 nolu hattımızı arayabilir ya da online olarak web sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Diğer otobüs firmaları hakkında bilgi edinmek için Otobüs Firmaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.