Aksu Turizm Otobüs Bileti, İletişim

Aksu Turizm Otobüs Bileti, İletişim

Aksu Turizm Otobüs Bileti, İletişim

Aksu Turizm İletişim hattı 0850 500 0 777 nolu telefon numarasını arayarak  müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme sonrası otobüs bileti satın alabilirsiniz. Diğer bir seçenekte online olarak web sitemiz üzerinden otobüs arama formuna kalkış, varış ve diğer bilgileri girerek Aksu Turizm‘in de içinde bulunduğu tüm otobüs firmalarını fiyat, saat ve firma olarak karşılaştırarak kredi kartı taksit seçeneklerini de kullanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Aksu Turizm Hakkında

Kahramanmaraş ait bir değer haline gelmiş bir firmadan bahsedeceğiz. Otobüs Firması, Türkiye’nin birçok yerine seferleri olan bir firmadır. Gittiği yerler daha çok İç Anadolu, Doğu Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinden oluşsa da ilerleyen dönemlerde daha yeni yerlere de seyahatler düzenleyebilirler. Aksu Turizm’in sefer yaptığı noktaları yazının devamında aşağı kısımda bulabilirsiniz. Otobüs firması ilerleyen zamanlarda daha fazla otobüs satın alarak filosunu hem genişletme hem de gençleştirme planları içerisindedir. Aksu Turizm’in en önemli misyonu müşterilerinin güvenle otobüs yolculuğu geçirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır. Böylelikle mevcut yolcu hacmini 2-3 kat artırarak Kahramanmaraş’ın en önemli firma olma özelliğini ucun yıllar kaybetmemek olacaktır.

Biraz Firmanın teknik özelliklerinden bahsedecek olursak; deneyimli personel, mevzuat ve teknoloji ile kendini yenileyen bir anlayış öne çıkmaktadır. Ayrıca araç içi donanımları ile yolculara hem daha güvenli hem de daha eğlenceli bir seyahat sunmaktalar. Yeni sefer yerleri, yeni araçlar ile daha da genişlemeyi planlamaktadır. Aksu Turizm D1, B2 belgelerine sahip bir otobüs firmasıdır. 2.5 saatten 17.5 saate kadar uzanan kısa ve uzun menzilli otobüs seferleri bulunmaktadır.

aksu turizim otobüs bileti

Aksu Turizm Otobüs Bileti Seferleri

Firma, Kahramanmaraş kalkışlı olmak üzere karşılıklı olarak İstanbul, İzmir , Ankara, Antalya, Adana, Silifke, Mersin, Bursa, Marmaris şehirlerine sefer düzenlemektedir. Bu seferlerin yanında seferleri icra ederken geçtiği tüm ilçelerden de otobüs bileti satarak yolcu almaktadır. Böylelikle otobüs seferlerindeki boş koltukları bu yolla doldurarak daha verimli ve doluluk oranı yüksek otobüs seferleri düzenlemektedir. Yaz aylarında yoğun yolcu talebine cevap vermek adına tatil bölgelerine ek seferler konulabilmektedir. Aksu Turizm otobüs bileti sefer sorgulamak için otobüs bileti sorgulama formumuzdan faydalanarak uygun seferleri görüntüleyebilir ve otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise 0850 500 0 777 nolu Aksu Turizm iletişim hattını arayarak telefon aracılığı ile güvenle otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Diğer otobüs firmaları hakkında bilgi edinmek için Otobüs Firmaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.