Akropol Termal Otel Rezervasyon İletişim

Akropol Termal Otel Rezervasyon İletişim

Otel Rezervasyon Whatsapp Destek

Beypazarı’nın meşhur mineralli suyu ile keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Akropol Termal Otel bu ihtiyaçları karşılayacak düzeyde inşa edilmiştir. Türkiye’nin en Avrupa’nın en büyük termal projelerinden birisidir. 1350 dönümden oluşan oldukça büyük bir arazi üzerine kurulmuştur. Akrapol otele rezervasyon yaptırarak muhteşem termal suyu ile kendinizi yenileyebilir ve huzur bulabilirsiniz. Akrapol otel yeni bir kaplıca tesisidir ve oldukça temiz bir tesistir. Konaklayan misafirlerimiz özellikle vip havuzları ile kişiye özel bir termal deneyim sağlayarak memnun olmaktadır. Otelin en önemli misyonu koşulsuz müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Akropol Otel Fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler için 0850 360 99 89 nolu çağrı merkezimiz ile görüşmeniz gerekmektedir. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız görüşmede müsaitlilik ile bilgi almanın yanında rezervasyon işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Otel hakkında aşağıda vereceğimiz bilgiler ve fotoğraflar ile otel hakkında daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Akrapol Termal & Spa Hakkında

Akropol Termal şehir içerisinde termal sulardan spor alanlarına, spor alanlarından eğlence alanlarına birçok yer bulunmaktadır.

  • VIP aile havuzu ( 16 adet)
  • Yarı olimpik yüzme havuzu (3 adet)
  • Aquapark
  • Termal havuzlar
  • Spa merkezi
  • Hamam (Türk hamamı, Fin hamamı)
  • Sauna, Buhar odası, Jakuzi
  • Çamur Banyosu
  • Kaplıca kürü

Akrapol Termal Eğlence Alanları

Vakit geçirmeyi daha keyifli hale getirmek için çeşitli bölümler de yapılmıştır. Bu kapsamda yürüyüş yolları, bisiklet yolları, kır kafeleri, buz pateni pisti, animasyon gösterileri, oyun-eğlence alanları, sinema salonu, tiyatro salonu ve hayvanat bahçesi gibi bölümler bulunmaktadır. Şehir içerisinde lüks villalar, 36.000 adet devre mülk, fizyoterapist eğitim okulu, cami, spor tesisleri, rehabilitasyon merkezi ve hastane gibi yapılar da bulunmaktadır.

Akropol Termal otel rezervasyon için bize ulaşın, tatilinize planlayıp sizlere yardımcı olalım.

Akropol Termal İletişim

Akropol Termal otel iletişim hattı 0850 360 99 89 nolu numarayı arayarak rezervasyon yaptırabilir ve bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmede otel hakkında merak ettiğiniz konularla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Eğer Rezervasyon yaptırmak isterseniz kredi kartı numarası vererek rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirir ve termal tatilinizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Diğer termal otel seçenekleri için Termal Oteller sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Otel Resimleri