En Uygun & Ucuz Adıyaman Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Adıyaman uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Adıyaman Şehrinde Gezilecek Yerler

Adıyaman şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Adıyaman Şehri Hakkında

Adıyaman şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Nemrut dağı ve Kommagene Krallığı ile ünlenen Adıyaman şehrimiz, Turizm potansiyeli sayesinde turistlerin sık sık seyahat ettiği bir ilimizdir. Nemrut dağına yaya yolu ile çıkmak zor olduğundan ve şahsi arabayla belli bir noktaya kadar izin verildiğinden dolayı bölgeye gelen turistler Kültür Bakanlığına bağlı çalışan minibüslerle çıkmaktadırlar.

Bu turistik dağılan zirvesinde MO62 yılında yaptırılmış heykeller görülmektedir. Dağın zirvesinde gün batımı ve doğumunda eşsiz bir manzara olduğundan turlar bu zamanlara göre yapılır. Nemrut dağı nemrut milli parkı içerisinde yer almaktadır. Milli parkta ayrıca Cendere Köprüsü, Karakuş Tümülüşü ve şehir merkezinde Ulu cami ile St Paul Süryani Kilisesi gezilebilecek önemli noktalardır. Adıyaman’ın yazları sıcak ve kuraklıkla geçmektedir, kışları ise soğuk bir iklime sahiptir. 273.000 nüfusu olan şehirde turizm önemli bir geçim kaynağıdır turizm dışındaki önemli bir geçim kaynağı ise beşi hayvancılığıdır. Adıyaman şehrinin plaka kodu 02 olup Adıyaman Üniversitesini sınırlarında barındırmaktadır. Adıyaman’a bağlı önemli şehirleri sıralayacak olursak Samsat, Gölbaşı, Tut, Kahta, Şincik, Gerger, Beşni ve Çekik han dır. Adıyaman uçak bileti satın almak için Adıyaman halkı genelde web sitemizi kullanmayı tercih etmektedirler.


En Ucuz Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Adıyaman Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 777

Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

Adıyaman Uçak Bileti İletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Adıyaman Uçak Bileti Telefon Numarası ile Sun Express, Pegasus, Thy, Anadolu jet uçak biletlerini alabilir ve değiştirebilirsiniz.

Adıyaman Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Adıyaman THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Adıyaman Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Adıyaman Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

 

Adıyaman’dan şimdilik Ankara ve İstanbul hava limanlarına direkt olarak uçuş bulunmaktadır. Her gün Adıyaman uçak bileti bulabilirsiniz. Adıyaman uçuşları Türk hava yolları ve Anadolu Jet düzenlemektedir. Bu hava limanları üzerinden ise aktarma yaparak Dünya’nın dört bir yanına uçuş düzenleyebilirsiniz.


Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Adıyaman havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Adıyaman hava limanı servisi kullanımı

THY firmasının yolcularına özel servisi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Saatleri değiş genlik göstermektedir, ayrıntılı bilgiyi 0 (416) 244 20 66 telefon numarasından alabilirsiniz.

Adıyaman hava limanı taksi ulaşımı

Hava limanından 22 km mesafede bulunan şehir merkezine taksi en hızlı ulaşım olacaktır. Hava limanında 24 saat hizmet veren taksiler bulunmaktadır.

Adıyaman hava limanı araç kiralama

Hava limanında ve şehir merkezinde araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. Avis firmasından hava limanından kiraladığınız araçları şehir merkezi ofisine de teslim edebilirsiniz.

Adıyaman Hava Limanı

Her gün uçuş bulabilirsiniz. Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları bu hava limanından uçuşlar yapmaktadır. Uçuşlar İstanbul ve Ankara hava limanlarına hareketle olmaktadır. Artan talepler doğrultusunda diğer şehirlere de direkt olarak uçuşlar yapılabilir. Şimdilik ise Ankara ya da İstanbul üzerinden aktarma yaparak Dünya’ya açılabilirsiniz.

Adıyaman hava limanı teknik özelliklerinden bahsedecek olursak, IATA kodu “ADF” dir. Adıyaman uçak biletialırsanız karşınıza çıkabilir. 1998 yılında hizmete giren hava limanı sivil hava limanı kategorisinde yer almaktadır. Şehir merkezine olan uzaklığı ise 20-25 km arasındadır. Ayrıca özel araçlarınızı park edebileceğiniz yaklaşık 300 araç kapasiteli bir otoparkı da bulunmaktadır.

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak Bileti sayfasına göz atabilirsiniz.