Adana THY İletişim

Adana Thy İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Adana Thy İletişim hattını arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adana Thy İletişim 0850 500 0 777

Türk hava yolları ile Adana’dan Dünya’nın her bir yerine uçuş yapabilirsiniz. Aktarmalı bile olsa uçuşlar kolaylıkla ve her gün sağlanıyor. Uçak bileti almak için ise acente aramanıza yada hava limanına gitmenize gerek yok. İnternet üzerinden de kolayca yapabilirsiniz. Plusfly.com üzerinden THY uçuşlarını karşılaştırabilir, en uygun fiyatı seçerek 2 adımda bileti satın alabilirsiniz. Eğer bu işlem yerine yetkili birisi ile işlem yapmak isterseniz; bunun için THY iletişim çağrı merkezimiz tam size göre. Müşteri temsilcisi ile uçak bileti alabilir, aldığınız bilet üzerinde değişiklik yapabilir ve diğer hizmet için yardım alabilirsiniz.

Adana THY İletişim İrtibat Bilgileri

adana thy iletişim

Adana Thy Uçak Bileti İletişim: 

(0850) 500 0 777

Adana Thy Uçak Bileti Telefon :

(0850) 500 23 11

Bilet İşlemleri 5502 Türsab Numarası ile Aymila Turizm Seyahat Acentesi Üzerinden Yapılmaktadır.

Adana Hakkında

Adana şehri Akdeniz bölgesinde yer alan ülkemizin en önemli ve büyük şehirleri arasında yer alır. Türkiye’nin en büyük 6. büyük şehri olma özelliğini taşıyan Adana’nın toplam nüfusu ise 2.183.166 dır. Adana şehrinin konumundan bahsedecek olursak deniz yaklaşık mesafesi 35 km olup merkezinde deniz yoktur. Şehirdeki vatandaşlar geçimlerini daha çok pamuk yetiştirerek ve satarak sağlamaktadırlar. Adana şehri sınırlarında hava limanı mevcut ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Adana uçak bileti sorgulamak ve satın almak için yukarıdaki arama formundan faydalanabilirsiniz.

Adana 3.45 milyona varan nüfusu ile Türkiye’nin nüfusu en fazla olan şehirlerimiz arasında yer alır. Ayrıca toprak olarak ta büyük şehirlerimizden bir tanesidir. Kış aylarında Akdeniz ikliminden dolayı kar yağışı görünmesi çok nadir olup. Yaz aylarında da bunaltıcı sıcaklıklarıyla bilinir.
Adana’da sizlere önereceğimiz gezebileceğiniz yerler de şu şekildedir. Tepe bağ oyuğu en eski şehir olarak bilinir ve Çukurova civarlarındadır, egzotik manzaralarıyla büyüsüne kapılacağınız Seyhan nehri, Taşköprü roma döneminden günümüze ulaşan eserlerdendir, Kazancılar çarşısı ise ünlü büyük saat civarındadır, Ramazan oğulları konağı, bölgenin en büyük hamamlarından biri olan çarşı hamamı, ırmak hamamı özelliği suyu nehirden gelmesidir, ayrıca 1700 lu yıllarda yapılan Yeni cami de Adana da görünmesi gereken önemli yerlerdir.

Adana’ya Ulaşım Alternatifleri

Adana büyük ve kalabalık bir şehir. Ulaşımları ise daha çok kara yolu, tren yolu yada hava yolu ile sağlanmakta. Günümüzde uçak bilet fiyatlarının kampanyalar ve promosyonlar sayesinde düşmesi ile hava yolu daha cazip hale geldi. Bazen öyle fiyatlar oluyor ki otobüs yolculuğundan daha ekonomik hale geliyor. Peki, bu durum neye göre değişiyor? Nasıl ucuza bilet bulunur?

Ucuza uçak bileti bulmak ve bu soru işaretlerine bir çözüm getirmek için ilk akla gelen çözümlerden birisi acenteye gitmek. Ama artık buna da gerek yok! Plusfly.com üzerinden sorulabilecek soruların birçoğuna yanıt verdik, vermeye devam ediyoruz. Uçak biletini kendi kendinize ve en ucuza çok daha kolay alabiliyorsunuz. Çünkü sitemiz üzerinden tüm firmaları tek bir ekranda görerek en ucuzunu seçebilirsiniz. Bütün bunların yerine yetkili birisi ile görüşerek işlem yapmak isterseniz de hemen ücretsiz çağrı merkezimizi arayın! Kartsız işlemler için havale, eft gibi yöntemleri kullanabilirsiniz.

Telefonda Adana Thy Uçak Bileti Nasıl Satın Alınır ?

 • 0850 500 0 777 nolu Thy Uçak Bileti İletişim Numarasını Arayın.
 • Müşteri Temsilcimize Kalkış, varış, Uçuş Tarihi, Dönüş Tarihi, ve kişi sayısı gibi bilgileri verin.
 • Müşteri temsilcimiz sizin için en uygun uçuş seçeneklerini sizin için araştıracak ve bilginize sunacaktır.
 • Dilediğiniz uçuşu seçerek Yolcu isim, soy isim, doğum tarihi, tc numarası gibi bilgileri çağrı merkezi çalışanımıza vermelisiniz.
 • Kredi kartı numaranızı güvenli tuşlama sistemi ile telefonunuz ile girerek ödemeyi yapabilirsiniz.
 • Uçak bileti bilgileriniz çağrı merkezi çalışanımıza vereceğiniz telefon ve mail bilgilerine gönderilir.
 • Kimliğinizle hava limanına bir saat önce giderek uçuş kartınızı alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

Adana Thy Çağrı Merkezinden alabileceğiniz hizmetler

 • Uçak Bileti Satın Alabilirsiniz.
 • Bilet Fiyatları Sorgulayabilirsiniz.
 • Bilet değişikliği yapabilirsiniz.
 • Bilet iptal işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
 • Koltuk seçimi yapabilirsiniz.
 • Uçak içi ücretli ikram satın alabilirsiniz.