En Uygun & Ucuz Adana Samsun Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Samsun Hava Durumu

( Samsun ) °C

Samsun Yerel Saati

09:05 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

486 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 8 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet, Pegasus

En Uygun & Ucuz Adana Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Adana uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Adana uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Samsun Şehrinde Gezilecek Yerler

Samsun şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Samsun Şehri Hakkında

Samsun şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Samsun, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan şehir doğası ve yeşilliği ile oldukça güzeldir. 1.2 milyon civarında nüfusu bulunmaktadır. Uzun ve köklü bir tarihi bulunan şehirde 19 Mayıs üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim, denizcilik, kültür, sanat ve spor alanlarında da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehre ulaşım ağırlıklı olarak kara ve hava yoluyla sağlanmaktadır. Hava yolu ise son dönemlerde en popüler ulaşım araçları arasında yer almaktadır. Siz de Samsun uçak bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz.


En Ucuz Adana Samsun Uçuşları

Adana - Samsun uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Adana Samsun uçak bileti aktarmalı olarak kesilebilir. Aktarmalar ise İstanbul ya da Ankara üzerinden gerçekleşebilir. Samsun’a İzmir üzerinden de direkt uçuş bulunduğu için oradan da aktarma yapılabilir. Bazı dönemlerde uçuş talebi, yoğunluğu fazla olduğu zamanlarda firmalar direkt olarak seferlerde açabilmektedir. Aktarmalı uçuşları Türk Hava Yolları, Pegasus ya da Anadolu Jet gibi köklü firmalarla yapabilirsiniz. Bileti alacağınız an güncel olarak hangi firmalar bulunmakta olduğunu sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Adana Samsun uçak bileti satın alabilirsiniz.

Adana ile Samsun arasındaki mesafe 720 Km’dir. Bu mesafe kara yolu ile 7-9 saat arasında kat edilebilir.Uçak bileti alarak ise bu mesafe 2-4 saat aralığı gibi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.


Adana Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Adana şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Adana hava limanına belediye otobüsü

Belediyenin sahip olduğu otobüslerden 135 ve 159 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. 135 numaralı otobüs aracılığı ile her gün saat sabah 06:00 – 23:00 aralığında saatte bir olarak, 159 Numaralı otobüs aracılığı ile de Seyahat Uygulama Hastanesi ile Adana Şakir Paşa hava limanı arasında karşılıklı olarak yine her saat başı sabah 06:00 – 19:00 saatleri arasında belediye otobüsü ulaşım sağlanmaktadır.

Adana hava limanına dolmuş ve minibüsler

Adana meydandan 1 numaralı dolmuşa binerek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bunun dışında Girne ve Turhan Cemil Beriker bulvarlarından şehir merkezi dolmuşlarını kullanmak suretiyle Adana hava limanına ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Adana hava limanı taksileri

Hava limanına ulaşırken daha rahat bir ulaşım şekli olan taksi kullanabilirsiniz.  Taksi ile yaptığınız ulaşımın ücreti yaklaşık olarak 32 TL civarında olmaktadır.  Ayrıca hava limanına kendi aracınız ile gitmek isterseniz hava limanı özel aracınızla 10-15 dakika arası mesafededir.

Mersin – Adana Havaş Servisleri

Tarsus ve Mersin’den Adana hava limanına servisler bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak hava limanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Osmaniye – Adana Havaş Servisleri

Osmaniye’den Adana hava limanına servisler bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak hava limanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir.


Samsun Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Samsun Hava Limanı Bafaş Servisleri

BAFAŞ servisleri ile Samsun Merkez (Atatürk Kültür Merkezi), Atakum ve Bafra ya ulaşım sağlanabilmektedir. Bafra servislerinin kalkış saatleri ve fiyatları ile daha detaylı bilgi almak için BAFAŞ resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

Samsun Hava Limanı Samsun Şehir Merkezi Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 30 dakika sürmekte ve trafiğe göre değişiklik gösterebilmektedir. İnen her uçak için servis hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Serra Otel karşısı, Atatürk kültür merkezi, Piazza, Kirazlık tır.

Samsun Hava Limanı Atakum Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. İnen uçaklar için servis düzenlenmektedir. Yolcu indirme noktaları Fakülte, honda, Türkiş, Yedaş ve Fener dir.

Samsun Hava Limanı Bafra Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 80 dakika sürmektedir. Yolcu indirme noktaları Bafta otogar, engiz, taflan ve incesudur.