LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Adana Istanbul Uçak Bileti | En Uygun Uçak Bilet Fiyatları

     Adana ve İstanbul en yoğun uçuş yapan bölgeler arasındadır. Hatta Türkiye’nin en çok uçuş alan bölgesi İstanbul hava limanlarıdır. Adana’dan İstanbul’a ya da İstanbul’dan Adana’ya yerli firmaların uçuşları bulunmaktadır. Adana Istanbul uçak bileti almak isteyen yolcularımız sayfamızı kullanabilirler.

      Bu iki güzergah arasında firmaların uçuş yaptığını belirtmiştik. Adana Istanbul uçak bileti almak isteyen yolcular tüm firmaları kontrol ederse daha uygun fiyata bilet alabilirler. Adana Istanbul uçak bileti fiyatlarının uygunluğu uçak doluluğu ile daha çok alakalıdır. Pegasus, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Atlas Jet, Onur Air, Bora Jet ve Sun Express firmalarından Adana Istanbul uçak bileti satın alma seçenekleriniz mevcut. Bu firmalar içerisinde THY, Onur Air ve Atlas Jet İstanbul Atatürk hava limanını aktif olarak kullanmaktadır. İstanbul çıkışlı ya da girişli uçuşlarda Atatürk hava limanını tercih edecekseniz diğer seçenekleri eleyerek bilet aramada hız kazanabilirsiniz.

adana istanbul uçak bileti

Adana Istanbul uçak bileti alırken püf noktalar

  • Öncelikle imkanınız var ise erken bilet almaya çalışın. Çünkü uçak ne kadar dolu olursa fiyatları da o kadar yüksek olabilir.
  • Kampanyaları takip ederek indirimli Adana Istanbul uçak bileti alabilirsiniz.
  • Aktarmalı bir Adana Istanbul uçak bileti alacaksanız, aktarma süreleri ve hava limanlarını 2 kere kontrol etmenizde yarar vardır.
  • Öğrenci, asker, 65+ yaş üstü gibi özel durumlara indirim var mı kontrol edin. Bazen hava yolları oldukça güzel indirimler yapabiliyor. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değil. İndirim hiç uygulanmayabilir de.
  • Ek hizmetler (Koltuk seçimi, ek bagaj, yemek seçimi vb) işlemlerinizde bazı zamanlarda hava yolu biletleme işlemi yapılırken indirim sağlamaktadır. Daha sonra yaptığınızda daha yüksek bir meblağ ödememek için biletleme esnasında bu hakkı değerlendirebilirsiniz.

ADANA ŞEHİR MERKEZİNDEN HAVA LİMANINA ULAŞIM

Adana Istanbul uçak bileti aldıktan sonra Adana şehir merkezinden hava limanı arası ulaşımı sizler için düzenledik.

Belediye Otobüsleri:
Balcalı ve Hava limanından karşılıklı olarak her gün 6:00 ile 23:00 arası her saat içerisinde 135 numaralı otobüs ile 159 numaralı Belediye Otobüsü ile Seyhan Uygulama Hastanesi ve Adana Hava limanı arası her gün 6:00 ile 19:00 arası hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dolmuş – minibüs
Şehir merkezinde Meydan 1 numaralı dolmuş ile Girne ve Turhan Cemil Beriker bulvarlarından şehir merkezi minibüs hattını kullanarak merkezden hava limanına gidebilirsiniz.

Özel Araç
Şehir merkezinden hava limanına aracınızla ulaşma süresi ortalama 15 dakikadır.
Taksi
Şehir merkezinden ve birçok merkez mahallesinden uygun fiyata en hızlı ulaşımı taksi ile sağlayabilirsiniz.

ATATÜRK HAVA LİMANINDAN İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Adana Istanbul uçak bileti aldıktan sonra İstanbul Atatürk hava limanı ile şehir merkezi arası ulaşımı sizler için düzenledik.

Taksi, Atatürk Hava limanından şehir merkezine ulaşım en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Gideceğiniz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.
Hava taş, Atatürk Hava limanından İstanbul’da birçok semtine ulaşımınızı Hava taş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.
Otobüs, TH-1, Yeni kapı’dan ise YH-1 numaralı otobüslerle taksime kadar ulaşabilirsiniz.
Metro, Yeni kapı, Aksaray, Fatih, Top kapı, Esenler Otogarı gibi birçok noktadan geçen metro Hava limanına gitmek için trafik yoğunluğundan etkilenmediği için tercih edebileceğiniz en hızlı ulaşım olacaktır.
Araç Kiralama, Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europcar gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANINDAN İSTANBUL ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Adana Istanbul uçak bileti aldıktan sonra İstanbul Sabiha Gökçen hava limanı ile şehir merkezi arası ulaşımı sizler için düzenledik.

Taksi,

Sabiha Gökçen Hava limanından şehir merkezine ulaşımın en hızlı seçeneklerden biri taksi. Ancak İstanbul için en önemli durum trafiğin yoğunluğu olacaktır. Bulunduğunuz semte bağlı olarak fiyatları değişecektir.

Havataş,

Sabiha Gökçen Hava limanından İstanbul’da birçok semtte ulaşımınızı Havataş otobüsleri ile sağlayabilirsiniz.

Otobüs,

4. Levent yönünde E3 ve 122H, Bostancı yönünde E9, Kadıköy yönünde E10 ve E11, Altuni zade ve Ümraniye yönünde E18, Uzun çayır Metrobüs yönünde 16S, Pendik için KM20 ve 132H numaralı otobüsler ile Cevizli Kartal Metro yönünde KM22 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Araç Kiralama,

Hem hava limanında hem de şehrin merkezi ofisleri bulunan AVIS, Budget, Europ car gibi firmalardan araç kiralayarak da hava limanına ulaşabilir, dilerseniz kiraladığınız aracı uçağınıza binmeden önce yine bu firmaların hava limanında bulunan şubelerine teslim edebilirsiniz.

PlusFly Uçak Bileti