En Uygun & Ucuz Adana Dalaman Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

Dalaman Hava Durumu

( Dalaman ) °C

Dalaman Yerel Saati

15:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

581 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 16 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus

En Uygun & Ucuz Adana Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Adana uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Adana uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Dalaman Şehrinde Gezilecek Yerler

Dalaman şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Dalaman Şehri Hakkında

Dalaman şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Dalaman, Muğla’nın bir ilçesidir. Ege bölgesinde yer almaktadır. Ege’nin iklimi ve denizi ile birlikte ise harika bir tatil noktasıdır. Her yıl binlerce turist Dalaman’a gitmektedir. Dalaman, tatil bölgesidir. Ve eğer tatil için, özellikle de yaz dönemlerinde biletler fiyat olarak yüksek olabilir. Dalaman uçak bileti için erken rezervasyonların önemi burada ortaya çıkmaktadır. Çünkü yaz dönemleri için biletler ocak, şubat aylarında satılmaya başlar. Hatta daha da erken satılmaya başlar ama ağırlıklı olarak ocaktan sonra tüketilir. Bunun dışında uçak bileti kampanyalarını takip ederek de uygun bilet alabilirsiniz. Bazı biletler bedava, bazı biletler çok indirimli bazı biletlerde ek hediyeler yanında getirmektedir.


En Ucuz Adana Dalaman Uçuşları

Adana - Dalaman uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Adana Dalaman uçak bileti aktarmalı olarak satın alınabilir. Bu hat üzerindeki seferler daha çok yaz döneminde gerçekleşmektedir. Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları gibi firmaların biletlerini alarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşlar aktarmalıdır ve aktarma yapılan hava limanları İstanbul ya da Ankara üzerinden sağlanmaktadır. En güncel uçuş bilgilerini sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Adana Dalaman uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bu bilete alternatif olarak farklı bir bilet de alabilirsiniz. Adana Antalya uçak bileti sizin için iyi bir alternatif olabilir. Adana Antalya arasında direkt uçuş bulunmaktadır. Antalya Dalaman arası ise 3-4 saat süren bir kara yolculuğu bulunmaktadır. Diğer alternatifte Adana İzmir uçuşudur. Yine aynı şekilde 3-4 saat sürecektir.


Adana Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Adana şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Adana hava limanına belediye otobüsü

Belediyenin sahip olduğu otobüslerden 135 ve 159 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. 135 numaralı otobüs aracılığı ile her gün saat sabah 06:00 – 23:00 aralığında saatte bir olarak, 159 Numaralı otobüs aracılığı ile de Seyahat Uygulama Hastanesi ile Adana Şakir Paşa hava limanı arasında karşılıklı olarak yine her saat başı sabah 06:00 – 19:00 saatleri arasında belediye otobüsü ulaşım sağlanmaktadır.

Adana hava limanına dolmuş ve minibüsler

Adana meydandan 1 numaralı dolmuşa binerek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bunun dışında Girne ve Turhan Cemil Beriker bulvarlarından şehir merkezi dolmuşlarını kullanmak suretiyle Adana hava limanına ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Adana hava limanı taksileri

Hava limanına ulaşırken daha rahat bir ulaşım şekli olan taksi kullanabilirsiniz.  Taksi ile yaptığınız ulaşımın ücreti yaklaşık olarak 32 TL civarında olmaktadır.  Ayrıca hava limanına kendi aracınız ile gitmek isterseniz hava limanı özel aracınızla 10-15 dakika arası mesafededir.

Mersin – Adana Havaş Servisleri

Tarsus ve Mersin’den Adana hava limanına servisler bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak hava limanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Osmaniye – Adana Havaş Servisleri

Osmaniye’den Adana hava limanına servisler bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak hava limanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir.


Dalaman Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Dalaman hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Dalaman hava limanı Havaş Servisleri

Dalaman hava limanı ile Marmaris ve Fethiye arasında Havaş servisler bulunmaktadır.

Dalaman Marmaris Havaş Servisleri

Dalaman’dan Marmaris’e Havaş servisleri bulunmaktadır. Marmaris ten Sefer saatleri 03:00 – 05:15 – 07:15 – 10:00 – 12:45 – 16:00 – 18:15 – 21:00 – 23:30 dur. Hava limanından ise inen her iç hat uçak için servis yapılmaktadır.  Hava limanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. Servis Güzergahı Marmaris, Gökova, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ve Havalimanı’dır. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakika sürmektedir. Dalaman Marmaris Havaş ücreti 20 TL dir.

Dalaman Fethiye Havaş Servisleri

Dalaman hava limanından Fethiye’ye Havaş servisleri bulunmaktadır. Fethiye’den servis kalkış saatleri  03:30 – 05:30 – 07:45 – 09:45 – 12:30 – 16:45 – 18:45 – 20:45 – 23:30 dur. Hava limanından ise iç hat inen tüm uçaklar için servis hareket etmektedir. Servis güzergahı Fethiye Şehirler arası Otobüs Terminali, Adnan Menderes Bulvarı, Günlükbaşı, Göcek, Dalaman, Hava limanı’dır.  Hava limanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Dalaman fethiye havaş servisleri ücreti 17,50 TL dir.