Adana Anadolu Jet İletişim

Adana Anadolu Jet Telefon :  0850 500 0 777

Anadolu Jet hava yolları Adana hava limanını sık kullanmaktadır. Her gün İstanbul ve Ankara’ya seferler düzenlenmekte ve gün geçtikçe sefer sayılarını arttırmaktadır. Bileti almak için de Adana’da açık bir acente bulmanıza yada hava limanına gitmenize gerek yok. Oturduğunuz yerden plusfly.com’a girerek uçak biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca Anadolu Jet iletişim olarak ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Anadolu Jet İletişim Numarası

Anadolu Jet uçuş ağı ile Türkiye’nin birçok yerine hizmet vermektedir. Çağrı merkezi üzerinden birçok işlem yapılabilir. 0850 500 0 777 nolu telefondan bizi arayarak sefer sorgulama, fiyatları kontrol etme, uçak bilet satın alma, almış olduğunuz biletlerin değişikliği gibi işlemleri yapabilirsiniz. İnternet, mobil uygulamalardan farklı olarak daha fazla işlem kapasiteniz bulunuyor.

Adana’dan İstanbul, Ankara gibi şehirlere aktarmasız olarak uçuşlar bulunmaktadır. Diğer kalan şehirlere de bu iki şehir üzerinden aktarma yapılarak uçuş sağlanıyor. Bu yüzden internet üzerinden seferleri kontrol ettiğinizde kafanız karışabilir. Bu gibi durumlarda bizi arayın; Aktarmalı uçuşlarda işlemin nasıl olduğunu, bekleme sürelerini, bagajın aktarmasının nasıl olduğunu sizlere anlatalım.

Anadolu Jet Adana Acentesi

Plusfly.com olarak Dünya’nın her tarafına hizmet veriyoruz. İnternet erişiminin olduğu her yerden sayfamıza girebilirsiniz. Uçuş öncesi/sonrası bilgilere, hava limanı ve servis bilgilerine, firmalar arasındaki fiyat farklarına ve daha birçok şeyi sayfamızdan görebilirsiniz. Daha kaliteli hizmet almanız için sayfamızı gerekli bilgiler ile donatıyoruz.

Adana Anadolu Jet acentesi için isterseniz ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden bilet işlemlerini halledebileceğiniz gibi istediğiniz şekilde ödeme seçenekleri de bulunuyor. Sadece kart ile değil nakit olarak da havale ve eft seçeneklerini kullanıyoruz. Böylelikle internet bankacılığı yada atm kullanarak bilet işlemlerinizi nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Plusfly ile uçak bileti almak çok kolay!