10tur Otobüs Bileti ve İletişim

10tur Otobüs Bileti ve İletişim

10tur Otobüs Bileti ve İletişim

10 tur otobüs bileti satın almak için 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz. 10 tur Otobüs firması hakkında daha detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

10 tur Otobüs Firması Hakkında

10 Tur kaliteli hizmeti ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef alan bir firmadır. 10 tur otobüs firması Edremit merkezlidir ve firmanın kuruluş tarihi 2014’tür. Yeni araç filoları ile yolcularına güvenli bir seyahat hedeflemenin yanında araç sayısını her geçen gün artırarak böylelikle sefer sayısını ve destinasyonlarınıda çeşitlendirerek yolcularına daha fazla noktada ve daha konforlu otobüsler ile hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. 10tur firması bölgesel bir firma olduğundan sefer sayıları ve hizmet verdiği nokta sayısı düşüktür. Sadece Edremit çevresindeki yakın il ve sefer düzenlediği şehirlere giderken otobüslerinin geçtiği ilçelere hizmet vermektedir. 10 tur firmasının otobüslerinde wifi, koltuklarda televizyon gibi bir çok hoşunuza gidecek detay bulunmaktadır. Ayrıca telefonunuzun şarjı bittiğinde yolculara özel sunulmuş ve koltuklara monte edilmiş usb girişleri ile telefonunuzu yolculuğunuz esnasında şarj edebilir ve wifi ayrıcalığı ile internete girerek yolculuğunuzu sıkıcı olmaktan çıkararak keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bu tür farklılıklar ile diğer rakiplerine oranla öne çıkmış ve Edremit’in en iyi firmalarından bir tanesini olmayı başarmıştır. 10 tur firması ile seyahat ederken vaktin nasıl geçtiğinizi anlamayacak ve gitmek istediğiniz yere güvenle ve keyifle gidebileceksiniz.

10 Tur Otobüs Seferleri

Otobüs firması bölgesel olarak çalışmakta ve şu güzergahlara sefer düzenlemektedir; Bandırma, Güre, Gönen, Çanakkale, Balıkesir, Balya, Akçay ve Altınoluk seferlerin kalkış noktası ağırlıklı olarak firmanın merkezi Edremit olmaktadır. Seferler karşılıklı olarak yapılmaktadır ve firmanın en uzun seferi yaklaşık 5-6 saat

Otobüs bileti almak için web sitemizden online olarak ya da 0850 500 0 777 nolu çağrı merkezi numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz size en uygun bilet seçeneğini bularak bilet satın alma işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirecektir. Kredi kartına taksit gibi avantajların yanında müsaitliliğe göre istediğiniz koltuğu da satın almanın avantajını yaşayacaksınız. 10 tur otobüs bileti satışını gerçekleştiren müşteri temsilcilerimiz alanında uzman ve tüm detaylara hakim oldukları için daha siz sormadan tüm detayları size memnuniyetle aktaracak var seyehatinizin kusursuz ve memnuniyetinizin üst düzeyde olacaktır. Böylelikle sorunsuz bir yolculuk gerçekleştirecek ve plusfly.com dan 10tur otobüs bileti satın almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Diğer otobüs firmaları hakkında bilgi edinmek için Otobüs Firmaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.